"Skugglek"
Signerad: Jöran Nyberg
Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått inklusive ram: 67 x 56 cm
Jöran Nyberg 1937-2012 Oil on Canvas
"Shadow play"
Signed: Jöran Nyberg
Canvas dimensions: 65 x 54 cm
Dimensions including frame: 67 x 56 cm
Condition report: No remarks
3 200 SEK | 2023-11-30 13:16 |
3 000 SEK | 2023-11-30 10:28 |
2 000 SEK | 2023-11-20 22:09 |
1 900 SEK | 2023-10-24 16:03 |
650 SEK | 2023-11-20 21:39 |
100 SEK | Start price |