Konstnär född: 1931 Estland
"Midsommar"
Signerad: Enno Hallek
Mått på duk: 64 x 60 cm
Mått med ram: 67 x 63 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------------------
Enno Halleck Oil on Canvas
Artist born: 1931 Estonia
"Midsummer"
Signed: Enno Hallek
Dimensions of canvas: 64 x 60 cm
Dimensions with frame: 67 x 63 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
3 400 SEK | 2023-12-28 15:10 |
3 200 SEK | 2023-12-28 15:09 |
1 900 SEK | 2023-12-28 14:11 |
1 800 SEK | 2023-12-27 16:32 |
1 500 SEK | 2023-12-19 12:50 |
1 400 SEK | 2023-12-13 09:29 |
800 SEK | 2023-12-18 20:50 |
100 SEK | Start price |