Havsmotiv
Signerad: Axel Lind
Mått på duk: 100 x 81 cm
Mått med ram: 118 x 99 cm
Konditionsrapport: Mindre partier med färgsläpp, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Axel Lind 1907-2011 Oil on canvas
Ocean motif
Signed: Axel Lind
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Dimensions of frame: 118 x 99 cm
Condition: Minor parts with color drop, minor age-based wear, no other remarks
4 600 SEK | 2023-11-27 14:23 |
4 400 SEK | 2023-12-19 20:05 |
2 400 SEK | 2023-12-19 14:58 |
500 SEK | 2023-12-18 22:58 |
150 SEK | 2023-12-18 19:26 |
100 SEK | Startpris |