Dalmålning med häst och vagn
Signerad: H. Nordén
Daterad: 1974
Okänd / Oidentifierad konstnär
Mått på duk: 80 x 57 cm
H. Nordén Mixed Media on Canvas
Motif of horse and carriage
Dated: 1974
Unknown / Unidentified artist
Dimensions of canvas: 80 x 57 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
900 SEK | 2023-12-28 12:42 |
850 SEK | 2023-12-28 13:03 |
600 SEK | 2023-12-28 08:16 |
550 SEK | 2023-12-19 13:40 |
450 SEK | 2023-12-15 15:23 |
100 SEK | Startpris |