Tjädertupp i träd
Signerad: Ejnar Kohlmann
Mått på duk: 81 x 60 cm
Mått med ram: 95 x 75 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------
Ejnar Kohlmann (Finland, 1888-1968) oil on canvas
Pheasant in tree
Signed: Ejnar Kohlmann
Dimensions of canvas: 81 x 60 cm
Dimensions with frame: 95 x 75 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
1 500 SEK | 2023-12-15 09:51 |
1 400 SEK | 2023-12-28 13:59 |
1 000 SEK | 2023-12-19 13:56 |
550 SEK | 2023-12-18 20:49 |
100 SEK | Start price |