Stadsmotiv med båt i kanal
Signerad: PhM Picard
Mått på duk: 65 x 51 cm
Mått inklusive ram: 82 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Philippe Marie Rene Picard 1915-1997 Oil on canvas
City motif with boat in canal
Signed: PhM Picard
Dimensions of canvas: 65 x 51 cm
Dimensions including frame: 82 x 67 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
1 500 SEK | 2023-12-14 12:32 |
1 400 SEK | 2023-12-28 13:33 |
100 SEK | Startpris |