Fjord
Signerad: Conrad Selmyhr
Mått på duk: 51 x 41 cm
Mått med ram: 62 x 51 cm
Konditionsrapport: Färgsprickor, åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Conrad Selmyhr (Norway) 1877-1944 Oil on Canvas
Fjord
Signed: Conrad Selmyhr
Dimensions of canvas: 51 x 41 cm
Dimensions with frame: 62 x 51 cm
Condition: Paint cracks, age-based wear, wear on frame, no other remarks
1 100 SEK | 2023-12-28 15:17 |
1 000 SEK | 2023-12-28 14:53 |
850 SEK | 2023-12-21 12:52 |
750 SEK | 2023-12-15 09:51 |
100 SEK | Startpris |