Abstrakt komposition
Signerad med blyerts: Qadri
Numrerad: Artist's proof
Mått på bildyta: 20 x 20 cm
Mått med ram: 43 x 32 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, vissa märken i papper, inga övriga anmärkningar
Lehtinen Sohan Qadri (1932-2011) Color Etching
Abstract composition
Signed with pencil: Qadri
Numbered: Artist's proof
Dimensions of image area: 20 x 20 cm
Dimensions with frame: 43 x 32 cm
Condition: Minor age-based wear, some marks in paper, no other remarks
800 SEK | 2023-12-28 10:07 |
750 SEK | 2023-11-27 09:54 |
100 SEK | Startpris |