Motiv av åker- Dalby Säby Uppsala
Signerad: Talvik
Mått på duk: 54,5 x 38 cm
Mått inklusive ram: 64 x 47,5 cm
Kondiionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Herman Talvik 1906-1984 Oil on canvas
Motif of fields - Dalby Säby Uppsala
Signed: Talvik
Dimensions of canvas: 54.5 x 38 cm
Dimensions including frame: 64 x 47.5 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, no other remarks
5 200 SEK | 2023-12-28 12:45 |
5 000 SEK | 2023-12-28 15:25 |
3 200 SEK | 2023-12-28 15:24 |
2 800 SEK | 2023-12-28 15:20 |
950 SEK | 2023-12-05 13:41 |
500 SEK | 2023-12-18 20:51 |
100 SEK | Start price |