Konstnär född: 1935
"Vårens ögon"
Monogramsignerad: OG
Mått på duk: 80 x 65 cm
Mått med ram: 107 x 90 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Olle Gustafsson Oil on Canvas
Artist born: 1935
"The eyes of spring"
Monogram signed: OG
Dimensions of canvas: 80 x 65 cm
Dimensions with frame: 107 x 90 cm
Condition report: Minor paint loss, no other remarks
7 200 SEK | 2023-12-28 15:22 |
7 000 SEK | 2023-12-28 15:26 |
4 200 SEK | 2023-12-28 11:40 |
2 000 SEK | 2023-12-19 23:50 |
1 900 SEK | 2023-12-15 13:41 |
1 800 SEK | 2023-12-18 21:07 |
100 SEK | Startpris |