Motiv av hästar på äng
Signerad: E Persson
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 53 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------
Erik Persson 1879-1973 Oil on panel
Motif of horses on meadow
Signed: E Persson
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 53 x 45 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
1 300 SEK | 2024-02-01 15:05 |
1 200 SEK | 2024-01-23 09:27 |
1 100 SEK | 2024-01-22 12:46 |
500 SEK | 2024-01-22 22:02 |
100 SEK | Start price |