"Bönder från Huxian grevskapet, Shaaxi provinsen."
Signerad: Cai Yao
Mått på bildyta: 58 x 42 cm
Mått med ram: 67 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------------
Cai Yao Mixed Media on Paper
"Farmers of Huxian County, Shaaxi Province"
Signed: Cai Yao
Dimensions of image area: 58 x 42 cm
Dimensions with frame: 67 x 56 cm
Condition: Minor age based wear, no other remarks
500 SEK | 2024-01-05 12:45 |
450 SEK | 2024-01-24 23:28 |
100 SEK | Start price |