"På väg mot kusten"
Signerad: E Persson
Mått på pannå: 60 x 50 cm
Mått med ram: 67 x 56 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Erik Persson 1879-1973 Oil on panel
"Heading for the Coast"
Signed: E Persson
Dimensions of panel: 60 x 50 cm
Dimensions with frame: 67 x 56 cm
Condition report: Age-based wear, no other remarks
2 000 SEK | 2024-02-01 15:17 |
1 900 SEK | 2024-01-28 12:54 |
1 500 SEK | 2024-02-01 13:50 |
1 300 SEK | 2024-01-25 14:27 |
1 100 SEK | 2024-01-19 10:05 |
100 SEK | Start price |