Konstnär född: 1950
Plantryck & kol på papper.
Signerad: Bill Olson
Mått bildyta: 58 x 41 cm
Mått inklusive ram: 61 x 44 cm
Artist born: 1950
Signed: Bill Olson
Flat print & carbon on paper.
Image area dimensions: 58 x 41 cm
Dimensions including frame: 61 x 44 cm
Condition report: No remarks
1 400 SEK | 2024-01-23 11:47 |
1 300 SEK | 2024-01-30 23:50 |
1 100 SEK | 2024-01-11 14:01 |
500 SEK | 2024-01-22 22:13 |
100 SEK | Start price |