Konstnär född: 1935
"Vagnen"
Monogramsignerad: OG
Mått på duk: 81 x 54 cm
Mått med ram: 83 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Olle Gustafsson Oil on Canvas
Artist born: 1935
"The trailer"
Monogram signed: OG
Dimensions of canvas: 81 x 54 cm
Dimensions with frame: 83 x 56 cm
Condition report: Minor paint loss, no other remarks
1 300 SEK | 2023-12-29 16:18 |
1 200 SEK | 2024-01-29 13:33 |
750 SEK | 2024-01-23 15:14 |
100 SEK | Start price |