"Tvätt vid bäcken"
Signerad: Hildur Hedberg Johansson
Mått på pannå: 47 x 38 cm
Mått med ram: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------
Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Oil on panel
"Laundry by the creek"
Signed: Hildur Hedberg Johansson
Dimensions of panel: 47 x 38 cm
Dimensions with frame: 55 x 46 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
700 SEK | 2024-02-01 15:01 |
650 SEK | 2024-02-01 14:12 |
600 SEK | 2024-02-01 08:20 |
600 SEK | 2024-02-01 10:37 |
450 SEK | 2024-01-02 11:51 |
100 SEK | Start price |