Nordafrika, 1800-talets senare hälft, snapplås,
pipa med stämpel, stock med trådinläggningar,
152 cm; avslutningen på framstocken med
smärre skador
Vid köp hämtas geväret på Grevgatan 6
ej förvaringsavgift på detta nummer
Probus does not assist with packing and transport
3 000 SEK | 2024-04-22 09:15 |
2 800 SEK | 2024-04-22 09:53 |
2 400 SEK | 2024-04-11 12:54 |
2 200 SEK | 2024-03-11 12:04 |
500 SEK | Startpris |