25. LOCKURNA, PORSLIN, KINA, 1800-TAL

Dekor av fåglar och blommor i famille rose.
Höjd ca 26 cm. Brukssitage, knoppen på locket med skada samt smånaggar.

Varunr 14053

28 Juni 2020 19:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 1 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1200 SEK

6701 200 SEK2020-06-28 18:54
171 100 SEK2020-06-28 19:04
38650 SEK2020-03-24 13:27
1098600 SEK2020-06-28 15:30
 200 SEK Startpris

Realtidsauktion online 28 juni 2020, Söndag 28 juni 19:00, Realtidsauktion Online

Fredag 26/6 12-18 Lördag 27/6 10-15 Söndag 28/6 10-15

Om du har förkylningssymptom råder vi er att stanna hemma och även om ni tillhör någon av riskgrupperna. Behöver du vänta med hämtningen av din inropade vara så kontakta oss så kommer vi överens om en senare tid för hämtning.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Köpprovision 20% inkl moms
Slagavgift 50:- inkl moms

Utlämning på Stockholmsvägen 53, Norrtälje efter auktion:
Mån-ons 28/2, 1-2/3, kl 11-19
Torsdag 3/3, kl 11-18
Fredag 4/3, kl 11-16
Lördag 5/3, kl 10-15

Det åligger alltid på köparen att kontrollera varans skick och funktion.
Vi garanterar aldrig ett föremåls funktion. Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Se vår hemsida www.roslagensauktionsverk.se för övrig information.
Vill ni ha godset skickat?