281. VÄGGTELEFON, LM ERICSSON, STOCKHOLM, 18/1900-TAL

Märkt L M Ericsson & Co. Stockholm.
Höjd 66 cm bredd ca 22 cm.
Bruksslitage.

Varunr 15101

29 November 2020 19:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 100 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1000 SEK

4451 100 SEK2020-11-29 20:09
10871 000 SEK2020-11-29 20:09
1272500 SEK2020-11-29 16:25
1619450 SEK2020-11-18 12:38
1664350 SEK2020-11-28 11:48
424250 SEK2020-11-25 18:05
 200 SEK Startpris

Realtidsauktion online 29 november 2020, Söndag 29 november 2020 19:00, Realtidsauktion online

Fredag 27/11, 12-18 Lördag 28/11, 10-15 Söndag 29/11, 11-15

Betr visning och utlämning
Om du har förkylningssymptom råder vi er att stanna hemma och även om ni tillhör någon av riskgrupperna. Behöver du vänta med hämtningen av din inropade vara så kontakta oss så kommer vi överens om en senare tid för hämtning. Håll avstånd vid visning och uthämtning av din vara.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Köpprovision 20% inkl moms
Slagavgift 50:- inkl moms

Utlämning på Stockholmsvägen 53, Norrtälje efter auktion:
Mån-ons 28/2, 1-2/3, kl 11-19
Torsdag 3/3, kl 11-18
Fredag 4/3, kl 11-16
Lördag 5/3, kl 10-15

Det åligger alltid på köparen att kontrollera varans skick och funktion.
Vi garanterar aldrig ett föremåls funktion. Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Se vår hemsida www.roslagensauktionsverk.se för övrig information.
Vill ni ha godset skickat?