37. FARTYGSKOMPASS, GW LYTH AB, STOCKHOLM, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLF

Kompass nummer 7586, diam 24 cm, i tillhörande brickmärkt trälåda. Storlek låda, ca höjd 19 cm, 32x32 cm. Bruksslitage, ej funktionstestad. Låda med ytslitage. Skruvar som medföljer passar ej.

Varunr 14919

29 November 2020 19:00

Utrop 1000 SEK

1608300 SEK2020-11-04 15:21
1669250 SEK2020-11-28 14:26
 200 SEK Startpris

Realtidsauktion online 29 november 2020, Söndag 29 november 2020 19:00, Realtidsauktion online

Fredag 27/11, 12-18 Lördag 28/11, 10-15 Söndag 29/11, 11-15

Betr visning och utlämning
Om du har förkylningssymptom råder vi er att stanna hemma och även om ni tillhör någon av riskgrupperna. Behöver du vänta med hämtningen av din inropade vara så kontakta oss så kommer vi överens om en senare tid för hämtning. Håll avstånd vid visning och uthämtning av din vara.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Köpprovision 20% inkl moms
Slagavgift 50:- inkl moms

Utlämning på Stockholmsvägen 53, Norrtälje efter auktion:
Mån-ons 28/2, 1-2/3, kl 11-19
Torsdag 3/3, kl 11-18
Fredag 4/3, kl 11-16
Lördag 5/3, kl 10-15

Det åligger alltid på köparen att kontrollera varans skick och funktion.
Vi garanterar aldrig ett föremåls funktion. Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Se vår hemsida www.roslagensauktionsverk.se för övrig information.
Vill ni ha godset skickat?