27. SMYCKEGARNITYR, TRE DELAR

Sterlingsilver, delvis oxiderat och matterat eller förgyllt, med odlade pärlor och små briljantslipade diamanter, totalt ca 0,10 ct. Stämplade i Köping. Ett par håltagningsörhängen medföljer.Ringstorlek ca 19,5 mm. Länkens längd 45 cm.

Varunr 168546

14 November 2017 18:09

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 000 SEK2017-11-14 18:01
900 SEK2017-11-14 16:12
800 SEK2017-10-31 15:14
800 SEK2017-11-01 05:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Nov. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!