Sterlingsilver, delvis oxiderat och matterat eller förgyllt, med odlade pärlor och små briljantslipade diamanter, totalt ca 0,10 ct. Stämplade i Köping. Ett par håltagningsörhängen medföljer.Ringstorlek ca 19,5 mm. Länkens längd 45 cm.
1 000 SEK | 2017-11-14 18:01 |
900 SEK | 2017-11-14 16:12 |
800 SEK | 2017-10-31 15:14 |
800 SEK | 2017-11-01 05:31 |
300 SEK | Startpris |