Silver med rökkvartser, 21x17 respektive 27x23 mm. Ringen handsmidd. Båda ostämplade. Vikt ca 26,3 gram. Ringstorlek 18,25 mm. Hänget med nagg, ringen med obetydligt slitage.
600 SEK | 2017-11-14 18:10 |
500 SEK | 2017-11-14 16:56 |
450 SEK | 2017-11-14 16:33 |
400 SEK | 2017-11-14 16:28 |
300 SEK | 2017-11-03 05:44 |
300 SEK | Startpris |