35. RING OCH HÄNGE

Silver med rökkvartser, 21x17 respektive 27x23 mm. Ringen handsmidd. Båda ostämplade. Vikt ca 26,3 gram. Ringstorlek 18,25 mm. Hänget med nagg, ringen med obetydligt slitage.

Varunr 168580

14 November 2017 18:12

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 600 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2017-11-14 18:10
500 SEK2017-11-14 16:56
450 SEK2017-11-14 16:33
400 SEK2017-11-14 16:28
300 SEK2017-11-03 05:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Nov. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!