13. LJUSSTAKAR, ETT PAR

Förgylld mässing med kolonner i kristallglas. Empirestil, 1800-tal. Höjd 32 cm. Glas med avslag, en med igenlagt hål i foten.

Varunr 169192

28 November 2017 18:04

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 5 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

5 000 SEK2017-11-24 00:26
4 800 SEK2017-11-23 08:23
600 SEK2017-11-23 14:05
300 SEK2017-11-15 04:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Nov. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!