4. MARIEBERG, SMÖRDUVA

Fajans. Marieberg 1758-66, J.E Ehrenreichs period. I form av duva på rede. Signerad MB:E samt med målarsignatur GBM. Längd 17 cm. Nagg på bl.a. näbben. Näbb och stjärt med retuscher.

Varunr 169183

28 November 2017 18:02

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 12 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

12 000 SEK2017-11-28 17:58
11 000 SEK2017-11-28 18:00
9 500 SEK2017-11-28 17:55
5 500 SEK2017-11-25 12:40
4 400 SEK2017-11-25 01:50
3 200 SEK2017-11-21 22:04
2 000 SEK2017-11-15 21:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Nov. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!