48. SPJUT

Förkromad gjutmetall med träskaft. Sent 1800-tal. Längd 201 cm. Rostprickar, repor, märken.

Varunr 169224

28 November 2017 18:16

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2017-11-28 17:51
350 SEK2017-11-28 07:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Nov. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!