13. BROSCH, ART DÉCO

14K guld och vit ädelmetall, troligen platina, med en antikslipad diamant ca 0,55 ct samt mindre åttkantsslipade diamanter. Ostämplad. Art déco, första hälften av 1900-talet. Vikt ca 8,2 gram. Längd ca 7,5 cm.

Varunr 169785

12 December 2017 18:04

Utrop 8000-10000 SEK

4 400 SEK2017-11-28 14:41
4 200 SEK2017-12-12 14:58
3 400 SEK2017-12-11 20:46
2 000 SEK2017-12-11 17:17
1 300 SEK2017-12-10 14:16
1 100 SEK2017-12-07 10:17
450 SEK2017-11-28 22:09
350 SEK2017-11-28 21:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 12 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!