14K guld och vit ädelmetall, troligen platina, med en antikslipad diamant ca 0,55 ct samt mindre åttkantsslipade diamanter. Ostämplad. Art déco, första hälften av 1900-talet. Vikt ca 8,2 gram. Längd ca 7,5 cm.
4 400 SEK | 2017-11-28 14:41 |
4 200 SEK | 2017-12-12 14:58 |
3 400 SEK | 2017-12-11 20:46 |
2 000 SEK | 2017-12-11 17:17 |
1 300 SEK | 2017-12-10 14:16 |
1 100 SEK | 2017-12-07 10:17 |
450 SEK | 2017-11-28 22:09 |
350 SEK | 2017-11-28 21:35 |
300 SEK | Startpris |