Oljemålning på pannå. Komposition med instrument. Signerad och daterad -54. 61x50 cm.
26 000 SEK | 2017-12-12 17:45 |
24 000 SEK | 2017-11-28 14:41 |
18 000 SEK | 2017-12-12 01:34 |
14 000 SEK | 2017-12-08 16:38 |
8 000 SEK | 2017-12-07 17:17 |
7 000 SEK | 2017-12-03 14:16 |
1 000 SEK | 2017-12-01 23:19 |
300 SEK | Startpris |