33. SÄNGBORD MED TIDNINGSHYLLA, ETT PAR

Mahogny. Modern design, 1950-tal. Höjd 51, bredd 49 cm. Repor, märken.

Varunr 169810

12 December 2017 18:11

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 1 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 000 SEK2017-12-12 17:11
900 SEK2017-12-11 20:49
350 SEK2017-11-30 00:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 12 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!