36. BADRUMSSKÅP

Plast. Castore, Italien. 1900-talets mitt. Bredd 85 cm. Repor, märken.

Varunr 169813

12 December 2017 18:12

Utrop 800 SEK

Onlineauktion 12 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!