39. SKRIVBORD SAMT SKRIVBORDSSTOL

Ek. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 80, bredd 138 cm. Fläckar, repor, torrsprickor. Proveniens: Sofia Albertina kyrka, Landskrona.

Varunr 169816

12 December 2017 18:13

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 400 SEK2017-12-12 18:11
1 300 SEK2017-12-12 15:28
1 200 SEK2017-12-11 20:50
700 SEK2017-12-10 18:24
600 SEK2017-12-06 01:14
500 SEK2017-12-04 10:13
300 SEK Startpris

Onlineauktion 12 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!