Ek. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 80, bredd 138 cm. Fläckar, repor, torrsprickor. Proveniens: Sofia Albertina kyrka, Landskrona.
1 400 SEK | 2017-12-12 18:11 |
1 300 SEK | 2017-12-12 15:28 |
1 200 SEK | 2017-12-11 20:50 |
700 SEK | 2017-12-10 18:24 |
600 SEK | 2017-12-06 01:14 |
500 SEK | 2017-12-04 10:13 |
300 SEK | Startpris |