Teak. Modern design. 1960-tal. Omärkt. Med utvikbar skiva. Höjd 72, Skivans mått 100x100 alternativt 200x100 cm. Repor, märken.
2 200 SEK | 2017-12-12 15:21 |
2 000 SEK | 2017-12-12 17:42 |
1 500 SEK | 2017-12-11 20:51 |
1 300 SEK | 2017-12-12 10:02 |
300 SEK | 2017-12-06 20:59 |
300 SEK | Startpris |