Teak med mässingshandtag. Modern design, 1940/50-tal. Omärkt. Höjd 73, skivan 170x85 cm. Repor, märken. Fanerlagningar.
6 000 SEK | 2017-12-28 12:46 |
5 500 SEK | 2017-12-28 12:41 |
3 400 SEK | 2017-12-27 20:26 |
3 000 SEK | 2017-12-20 22:26 |
400 SEK | 2017-12-14 13:40 |
300 SEK | Startpris |