Märkt Leitz, No 1451141. Svarteloxerad. Objektiv: Leitz Wetzlar Summicron-R 1:2/35, No 3283543. Blixt medföljer. Ytsmuts, repor, slitage och spår av användning. Auktionshuset ansvarar ej för objektens funktion.
3 600 SEK | 2017-12-28 17:00 |
3 400 SEK | 2017-12-28 18:01 |
3 000 SEK | 2017-12-28 18:00 |
2 000 SEK | 2017-12-14 10:46 |
1 400 SEK | 2017-12-12 21:17 |
300 SEK | Startpris |