15. BRUNO MATHSSON, SOFFA

Bokstomme med klädsel i skinn och canvas. "Pernilla", Dux. 1900-talets andra hälft. Bredd 150 cm. Skador, fläckar, senare pluppar till nackstöd.

Varunr 170343

28 December 2017 18:05

Utrop 6000-8000 SEK

2 400 SEK2017-12-12 21:17
2 200 SEK2017-12-17 12:40
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!