Mässing och lackerad metall. Modern design, 1950-tal. Märkt EAE 144. Höjd 125 cm. Repor, märken.
2 800 SEK | 2017-12-28 16:38 |
2 600 SEK | 2017-12-28 18:06 |
1 500 SEK | 2017-12-21 20:30 |
1 000 SEK | 2017-12-14 16:58 |
1 000 SEK | 2017-12-17 23:24 |
350 SEK | 2017-12-17 07:57 |
300 SEK | Startpris |