Ek med textilklädsel. AP16, AP-Stolen, Danmark, 1950-tal. Omärkt. Repor, märken, fläckar. Ett band under sits saknas.
9 000 SEK | 2017-12-28 18:00 |
8 500 SEK | 2017-12-28 18:00 |
6 000 SEK | 2017-12-28 15:30 |
5 000 SEK | 2017-12-28 09:57 |
4 400 SEK | 2017-12-19 21:55 |
2 600 SEK | 2017-12-17 23:22 |
900 SEK | 2017-12-16 10:29 |
300 SEK | 2017-12-13 17:18 |
300 SEK | Startpris |