3. HANS J WEGNER, FÅTÖLJ

Ek med textilklädsel. AP16, AP-Stolen, Danmark, 1950-tal. Omärkt. Repor, märken, fläckar. Ett band under sits saknas.

Varunr 170331

28 December 2017 18:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 9 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 5000 SEK

9 000 SEK2017-12-28 18:00
8 500 SEK2017-12-28 18:00
6 000 SEK2017-12-28 15:30
5 000 SEK2017-12-28 09:57
4 400 SEK2017-12-19 21:55
2 600 SEK2017-12-17 23:22
900 SEK2017-12-16 10:29
300 SEK2017-12-13 17:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!