36. JORDGLOB

På björkfot med inbyggd kompass. 1930-talets första hälft. Höjd 55 cm. Fläckar, åldersrelaterat slitage.

Varunr 170367

28 December 2017 18:12

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 700 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1000 SEK

700 SEK2017-12-21 18:09
600 SEK2017-12-21 14:55
500 SEK2017-12-13 19:31
300 SEK2017-12-13 19:19
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!