Teak. Troligen Ib Kofod Larsen för G-Plan, England, 1960-tal. Höjd 50, bredd 53 cm. Smärre repor.
2 600 SEK | 2017-12-22 15:31 |
2 600 SEK | 2017-12-23 13:00 |
1 500 SEK | 2017-12-21 14:49 |
1 000 SEK | 2017-12-19 11:22 |
900 SEK | 2017-12-17 09:14 |
450 SEK | 2017-12-16 14:49 |
300 SEK | Startpris |