Silver. Med fot i form av räv och dekor med jaktscen. Otydliga stämplar, enligt uppgift Tyskland. 1900-tal. Vikt ca 155 gram. Höjd 13 cm.
2 600 SEK | 2017-12-28 14:19 |
2 400 SEK | 2017-12-28 18:13 |
1 800 SEK | 2017-12-14 12:43 |
1 400 SEK | 2017-12-12 21:17 |
300 SEK | Startpris |