Silver. I form av vildsvin och hund. Med ryska stämplar. Den med vildsvin invändigt förgylld. Vikt ca 205 gram. Höjd 9,5 cm.
2 400 SEK | 2017-12-28 14:35 |
2 200 SEK | 2017-12-25 07:43 |
2 000 SEK | 2017-12-14 12:39 |
1 400 SEK | 2017-12-12 21:17 |
350 SEK | 2017-12-13 07:25 |
300 SEK | Startpris |