47. PIERRE OLOFSSON

Litografi, 67/90. Komposition. Med dedikation. Dagmått 19x19 cm. Proveniens: Docent/museichef Gösta Lilja. Överintendent på Liljevalchs konsthall, Norrköping museum, Malmö museum m.m. Ej examinerad ur ram.

Varunr 170381

28 December 2017 18:16

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 600 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

600 SEK2017-12-28 13:35
500 SEK2017-12-28 16:49
400 SEK2017-12-21 12:59
350 SEK2017-12-18 19:37
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!