Litografi, 67/90. Komposition. Med dedikation. Dagmått 19x19 cm. Proveniens: Docent/museichef Gösta Lilja. Överintendent på Liljevalchs konsthall, Norrköping museum, Malmö museum m.m. Ej examinerad ur ram.
600 SEK | 2017-12-28 13:35 |
500 SEK | 2017-12-28 16:49 |
400 SEK | 2017-12-21 12:59 |
350 SEK | 2017-12-18 19:37 |
300 SEK | Startpris |