Teak med skinnklädsel. Eilersen, Danmark, 1960-tal. Etikettmärkt. Repor, märken. Omhäftat med nytt tyg under dynan. Återgiven i Mobilia No 129 1966.
2 800 SEK | 2017-12-28 17:59 |
2 600 SEK | 2017-12-27 21:51 |
1 000 SEK | 2017-12-17 11:20 |
300 SEK | 2017-12-16 21:33 |
300 SEK | Startpris |