Oljemålning på duk. Varvet, Landskrona. Signerad Rudberg. 64x82 cm. Färgsprickor, krackeleringar, färgbortfall.
4 600 SEK | 2018-01-16 17:23 |
4 400 SEK | 2018-01-16 17:23 |
1 500 SEK | 2018-01-10 18:30 |
1 100 SEK | 2018-01-02 14:46 |
450 SEK | 2018-01-03 13:03 |
350 SEK | 2018-01-02 15:18 |
300 SEK | Startpris |