Jakaranda. Modern design, Danmark, 1960-tal. Höjd 50 cm, skivan 100x100 cm. Smärre fanerbortfall, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 800 SEK | 2018-01-25 23:55 |
3 600 SEK | 2018-01-30 18:07 |
2 800 SEK | 2018-01-16 18:46 |
900 SEK | 2018-01-20 08:36 |
300 SEK | Startpris |