Jakaranda på stålben. Modern design, 1960-tal. Omärkta. Höjd 48, bredd 167 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 800 SEK | 2018-01-30 18:06 |
2 600 SEK | 2018-01-30 18:07 |
2 200 SEK | 2018-01-30 17:20 |
1 900 SEK | 2018-01-16 18:46 |
1 500 SEK | 2018-01-26 06:38 |
1 200 SEK | 2018-01-23 16:47 |
1 000 SEK | 2018-01-23 11:00 |
350 SEK | 2018-01-22 09:58 |
300 SEK | Startpris |