Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Vinde Möbelfabrik, Danmark. En Brännmärkt. Höjd 56, bredd 97 cm. Insatser för blommor ärgade, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
4 000 SEK | 2018-01-25 21:10 |
3 800 SEK | 2018-01-16 18:46 |
2 800 SEK | 2018-01-25 18:35 |
2 000 SEK | 2018-01-25 17:16 |
450 SEK | 2018-01-18 00:41 |
350 SEK | 2018-01-16 22:16 |
300 SEK | Startpris |