29. ARNE WAHL IVERSEN, BLOMSTERBORD, MODELL 36, ETT PAR

Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Vinde Möbelfabrik, Danmark. En Brännmärkt. Höjd 56, bredd 97 cm. Insatser för blommor ärgade, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 170321

30 Januari 2018 18:10

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 4 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 5000 SEK

4 000 SEK2018-01-25 21:10
3 800 SEK2018-01-16 18:46
2 800 SEK2018-01-25 18:35
2 000 SEK2018-01-25 17:16
450 SEK2018-01-18 00:41
350 SEK2018-01-16 22:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Jan. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!