Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 116, bredd 120 cm. Repor, märken. Invändiga speglar med skador. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
6 000 SEK | 2018-01-30 18:10 |
5 500 SEK | 2018-01-30 17:02 |
4 600 SEK | 2018-01-30 17:06 |
3 200 SEK | 2018-01-25 21:11 |
2 800 SEK | 2018-01-16 18:46 |
500 SEK | 2018-01-16 22:15 |
300 SEK | Startpris |