31. UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, SOLSTOLAR, TVÅ ST

Teak resp. jakaranda med skinnsitsar. Hopfällbar modell. Luxus. Modern design, 1960-tal. Omärkta. Repor, märken. CITES-intyg på stolen i jakaranda för handel inom EU medföljer.

Varunr 170325

30 Januari 2018 18:13

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 5 500 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 4000 SEK

5 500 SEK2018-01-30 18:10
5 500 SEK2018-01-30 18:11
3 400 SEK2018-01-30 14:37
3 000 SEK2018-01-25 13:42
2 800 SEK2018-01-16 18:46
2 000 SEK2018-01-21 22:19
1 400 SEK2018-01-18 00:46
600 SEK2018-01-17 18:05
450 SEK2018-01-17 14:50
350 SEK2018-01-16 22:15
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Jan. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!