Teak resp. jakaranda med skinnsitsar. Hopfällbar modell. Luxus. Modern design, 1960-tal. Omärkta. Repor, märken. CITES-intyg på stolen i jakaranda för handel inom EU medföljer.
5 500 SEK | 2018-01-30 18:10 |
5 500 SEK | 2018-01-30 18:11 |
3 400 SEK | 2018-01-30 14:37 |
3 000 SEK | 2018-01-25 13:42 |
2 800 SEK | 2018-01-16 18:46 |
2 000 SEK | 2018-01-21 22:19 |
1 400 SEK | 2018-01-18 00:46 |
600 SEK | 2018-01-17 18:05 |
450 SEK | 2018-01-17 14:50 |
350 SEK | 2018-01-16 22:15 |
300 SEK | Startpris |