Jakaranda på ben av borstat stål. Modern design, 1960-tal. Omärkt. Höjd 56, bredd 95 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 500 SEK | 2018-01-30 18:08 |
1 400 SEK | 2018-01-16 18:46 |
1 200 SEK | 2018-01-27 18:06 |
350 SEK | 2018-01-23 16:46 |
300 SEK | Startpris |