Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 60, bredd 108 cm. Lådor något tröga, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 200 SEK | 2018-01-30 17:49 |
1 100 SEK | 2018-01-30 16:26 |
350 SEK | 2018-01-27 20:50 |
300 SEK | 2018-01-25 17:17 |
300 SEK | Startpris |